Ouch! ir užsimiršimo rekordas

Vienas reikalas tai čia:
dantys X-ray
6-7-8

Ėmė ir iškrito plastiko gabaliukas. Teko vėl naudoti UV kietėjančia dervą ir visokius “šmirgelius". Tai tiek iš serijos “ouch".

O dėl užsimiršimo rekordo… Automobilio techninė apžiūra rugpjūčio pabaigoje. Tik kad dėl visokių Covid ar šiaip dėl kažko, negavau priminimo. Pasirodo, kad apžiūra jau negalioja… tadada… vienerius metus ir 3 dienas. Va čia tai rekordas. (Baudų nebuvo). Dabar galioja. :)
Ir tai ne kokis vasarinis automobilis kuris kartai naudojamas. Tai automobilis kuris kiekvieną dieną važiuoja.

10 Responses to “Ouch! ir užsimiršimo rekordas”

 1. Sabo Says:

  gaila, bet buna baudos uz tai ir is paskos ateina
  o as sugebejau per anksti praeit, paziurejes i praeito atlikimo data, o ne galiojimo :D

 2. Andrius Says:

  Kaip nespėjo auto išregistruoti per tiek laiko?

 3. Administrator Says:

  Kad išregistruoti reikia kad negaliotu ir draudimas ir techninė apžiūra.

  regitra

 4. Gediminas Says:

  Nori pasakyt metus važinėjai Kaune ir nepataikei nė ant vieno numerius skenuojančio radaro? Nepravažiavai nė vieno numerius skenuojančio ekipažo? kažkoks stebuklas.

 5. raimis Says:

  sveiknu su normaliom šaknim:)))…. dainavo liaudies trauktines ir vyrus vadino silpnaja lytim ir žadėjo nieko bendro su vyrais tadien:))) dantistė su sesele neturėt….kai as 2- 3x nualpau lupant/ skaldant panasiu saknu ilgumo protinį, o as po puses valandos duotos atsichiuhinimui, passate važiuodamas iš žalgirio dar spjaudziau danties gabalus….. po pusmecio man regitra duoda laikinus mokamus leidimus i servisa is serviso i technikine tam tikram rajone tam tikram laikui( praknisu technikine pavasary užsvajojes..)….. , jei papuolus po kamera (kad ir stacionaria) bus bauda

 6. Administrator Says:

  Mano maršrutas aplenkia daugelį radarų. Policija tikrai kelis kartus važiavo iš paskos. VMI svetainėje skolų nėra.
  Manau kad dėl covid buvo kažkoks moratoriumas nes kurį laiką neveikė tos paslaugos. O gal aš spinduliuoju gerumo aurą.
  Bendradarbis irgi pravažinėjo gal 9 mėnesius be apžiūros. Ir jis važiavo ir tarpmiestiniais maršrutais- į Vilnių ir ktus miestus. Baudų nebuvo.

 7. Sabo Says:

  matyt vel kazka pakeite, pries kelis metus pasibaigus draudimui sustabdydavo leidima dalyvauti eisme, kas nera isregistravimas, bet laiska vistiek atsiusdavo

 8. Administrator Says:

  Seniau tikrai reikėdavo kad sueitu abi sąlygos. Apspėkit iš 5 kartų kas buvo gavęs tokį laišką :)
  Dabar jei praeini techninę apžiūrą ARBA susimoki draudimą, reiškia, kad automobilis kažkam dar reikalingas ir nėra apleistas/utilizuotas/parduotas Ukrainiečiams.

 9. Dovydas Says:

  pasiseke :) as pavasari irgi kazkaip negavau priminimo, tai buvau sustabdytas po ~savaites pasibaigus ir apmokestintas gal 20eur..

 10. Tomazikas Says:

  Tėvui panašiai buvo, gavo į šoną (nekaltas) ir kadangi kaltininkas pradėjo nesutikti, tai iškvietus policajus jis sužinojo, kad technikinis jau pusmeti negalioja :)
  O važinėjosi Kretinga-Palanga-Klaipėda, taip pat ir pro tuos numerių skaitymo kameras kurios visi sako, kad skaito tech apžiūra, tai nei vienos baudos apart tos kuria jau per avarija ipremijavo taip ir neatkeliavo. Avarija ~2018 tai manau, kad baudų papildomų už ta technikinę taip ir nebeatkeliavo.
  Sekasi kai kuriems :)

Leave a Reply

Bot-Check (Jei ne skaičiai spauskit refresh. Tik oranžinius naudoti.)

Unhappy Tikbalang