Irwin Unibit laiptuotas grąžtas

Prireikė daryti skylutes skardoje. Tokioje kaip ATX/AT maitblokių korpusai. Per Discovery Channel prisižiūrėjau kaip gražiai gręžioja skylutes su laiptuotu grąžtu. Įsigijau ir aš tokį. Kadangi labai tingėjau važiuoti į parduotuvę ir dar biški gripavau, tai nusipirkau per ebay. Kainavo man 7$ su atsiuntimu. Nelabai didelis dydis ir dar priedo ne metrinis. Nusipirksim ir metrinį, bet jau galima daryti eksperimentus.

Irwin Unibit

Naujienų grupėje sakė, kad neįmanoma daryti apvalias skylutes. Nu pirmoji, mažiausia skylutė biški kreivoka, bet kitos visai geros. Tik nereikia labai spausti ir apsukos turi priderintos prie metalo- kad nezulintu o pjautu metalą.

Irwin Unibit skylutės
Čia skylutės ATX maitblokio korpuse.

Gal geros gavosi todėl, kad čia ne kinietiškas grąžtelis o “made in USA"? Originalus Irwin Unibit?

10 Responses to “Irwin Unibit laiptuotas grąžtas”

 1. n2o Says:

  Gal gali papasat kaip ten vyksta siuntimas per ta e-bay,per kiek laiko atsiuncia,kiek kainuoja pats atsiuntimas,ar reikia dar kazkokius mokescius moket nuo prekes ir kaip vyksta apmokejimas,kokia kortele reik turet ir pan..?

 2. ASD Says:

  Nuo ranku tiesumo daug kas priklauso… Siaip Irwin man nepaliko gero ispudzio, bent jau pagal tai kas ant LT prieinama. O sitie grazteliai tai turbo reikalas, kai ~2mm skardoje reikia kad ir 30 mm skyle prakalti: http://mtron.spprod.com/images/82P00470010202.jpg
  Jei skyliu kalimas igauna masini pobudi, tada geriau naudoti skyliu isspaudejus (su varztu): http://mtron.spprod.com/images/82PKPS010201.jpg

 3. izno Says:

  jesli ruki ne %%%%%%%%%% zatoceny belekuriuo KUGINIU graztu galima ishgrezti grazias skyles
  :D

 4. Administrator Says:

  Apie ebay procedūras parašysiu atskirai. http://levas.vabolis.com/2006/01/01/ebay/

 5. Administrator Says:

  O senukuose plačių grąžtu nebėra. Matyt padariau reklamą ir visus išpirko. Liko tik plonesnis negu mano turimas. Teks palaukti.

 6. Monik Says:

  butu labai smalsu suzinot apie proceduras su ebay ;)

 7. Ramas Says:

  Del ant lietuvos esanciu IRWIN graztu: nera ko senukuose pirkt :) o Unibit visokiu diametru yra www.rmtools.lt

 8. tadas Says:

  siaip kiek esu bandes pakopinius graztus, tai IRWIN Unibit zingsniniai graztai geriausiai pasirode: greiciausias grezimas, lygiausios skyles, ilgas tarnavimas… Tikrai pasiteisina nors ir 270lt kainuoja :)

 9. awinas Says:

  yra tu graztu skylems…bent jau vilniuje :}
  firmai esu nupirkes viena toki.. uz 60Lt kazkur berods, tai “inzinierius" labai patenkintas, nes su graztu daryti skyles labai jau sunku :]

 10. Administrator Says:

  Labai stebėčiausi, kad per 3 metus situacija nepapagerėtu :) Žiū į žinutės datą…

Leave a Reply

Bot-Check (Jei ne skaičiai spauskit refresh. Tik oranžinius naudoti.)

Unhappy Tikbalang