Lietuviškas blacklistas

(Lietuviško spamo blacklistas spamassasin programai. Įkeliam į spamassassin konfiguracine direktorija ir šių debilų laiškai jūsų nebetrugdys)

Čia šiaip sąrašas kontorų kurių išsigimę vadybininkai spamina ir taip nusižengia LR reklamos įstatymui. Nors du kartus kreipiausi į valstybinęs įstaigas ir ant popieriaus rašiau prašymus, bet negavau jokių rezultatų. Kaip nustatoma kad tai spamas (nepageidaujama reklama)? Ogi paprasčiausiai yra nenaudojami domeinai ir sukonfiguruoti emailai. Ir į šiuos emailus ateina pasiūlymai.

Va Lietuviško blacklisto dalis:


blacklist_from *@pb.lt
blacklist_from *@officesystem.lt
blacklist_from *@*.officesystem.lt
blacklist_from *@skelbiu.lt
blacklist_from *@open24.lt
blacklist_from *@tuktuk.lt
blacklist_from *@b-a.lt
blacklist_from *@kompiuterijospasaulis.lt
blacklist_from *@cvmarket.lt
blacklist_from *@childreninteriors.net
blacklist_from *@laimek-iphona.lt
blacklist_from *@shambu.lt
blacklist_from *@victoriana.lt
	

Šios kontoros piktybiškai siuntė žinutes su prikabintom nuotraukom ar net MS Word dokumentais. Viena kontorėlė siuntė virš 1Mb (netto) dydžio laiškus.

Jei netyčia jūsų emailas yra šiuose domeinuose ir jus norėsite parašyti man laišką, tai neišdegs- blacklistas atmes bet kokius bandymus rašyti į mano serverį. O tai ne vienas mano emailas…

4 Responses to “Lietuviškas blacklistas”

 1. Andrius Says:

  Mane irgi užknisa tokios “kontoros". Savo e-mailo niekur neskelbiu ir neįvedinėju, o va laikas nuo laiko vistiek gaunu kokį nors spamą iš panašių puslapių.

 2. dzh Says:

  Taigi nuo siu metu pradzioj buvo pakeistas tiesiogines rinkodaros istatymas, kuris igalino spamerius siusti spama iki pirmo atsisakymo. Deje pas visus situos spamerius atsisakyti spam'o neimanoma ;)

 3. lukassal1 Says:

  va vienas ir straipsnis apie spam http://www.itzinios.lt/straipsnis-220.html

 4. Ninja Says:

  Joo, tai ne viens tavo emailas.. :-) O mane pastaruoju laiku labai nervija Teo Zebra bevielis - naudojant el.pasto programa pastoviai reik keiktis ivedinejant besikeicianti IP cia: http://www.spamhaus.org/ mat bevielio Zebro adresai itraukti i pasaulini SPAM black-list'a :-(

Leave a Reply

Bot-Check (Jei ne skaičiai spauskit refresh. Tik oranžinius naudoti.)

Unhappy Tikbalang