Betkas apie betką

Nu kažkokios nupušusios dienos….

a) turėjo dirbti su spektrometru viena princesė. Bet nelabai gavosi. Teko ieškoti naujo darbuotojo. Ir čia aš pirmą kartą dalyvavau kaip darbuotojų priėmimo komisijos narys. Matyt labai baisus buvau, nes 2 kandidatai patys atsisakė toliau dalyvauti jau praktiniuose bandymuose. Dabar turėsim jauną mergaitę darbui su spectroblue…
b) tebekomplektuoju laboratorija. Jau nupirkau didžiūlį kalną visokių stikliukų. Tiesa gavau tik mažają dalį- kitus stikliukus dar veža. Dar nupirkau svarstykles kurios tipo skaičiuoja 5 skaičius po kablelio. Deja, paskutinis skaičius vistiek nieko nereiškia. Dar liko nupirkti mufelinę krosnelę, iki 1250 (jau nebe 1500)… o gal ir nereikia? Nes…
c) pastatėm darbe indukcinio kaitinimo agregatą. Varį ir kilmingus metalus lydo. Du “terminalai"- mažiukas su variu išpaudė apie 9kW, didžiojo dar neišbandėm, bet teorinė galia rodos 75kW. Gaila, kad kaitinimo dažnis tik 10kHz, kažkaip sunkiai jis pradeda šildyti. Armatūros gabalą mano savadarbė krosnelė greičiau pakaitina iki raudonumo.
d) numiro /var direktorija mano serveryje. Tik šiandien turėjau laiko kiek pamanipuliuoti ir pagaliau pasileido ssh ir IMAP servisai. Todėl pagaliau matau paštą ir jau galiu ir namų kiek apkuopti sistemą. Pusė nakties kompas darė backupus per lėtą internetą man į namus. Dar sukasi ant blogo /dev/hdb… tfu tfu.
e) gal kiek linksmesnė žinutė. Mūsų komanda kažkokiam protų mušyje laimėjo pirmą vietą Kaune. Tiesa aš komandoje ne pilną sezoną.
beda bedele
Tas šmikis galinėje eilėje, bet be barzdos tai aš. Komanda vadinasi “Bėda Bėdelė". Tikimės pabaigti ir pas Velminską (punto pica?) panašia gaida…

9 Responses to “Betkas apie betką”

 1. Linas Says:

  Galvojau mazesne ta komanda jusu, o cia! tai laikas jau jusu komandai i telika, kazkokia ten lyg vyksta laida apie gudrucius :)

 2. Kas_Pasake Says:

  Betgi pas pati ir entuziazmo !!!

 3. Administrator Says:

  taigi tas su raudonais marškinėliais ir kitas su barzda per teliką rodomi, kas-kur-kada laidoje.

 4. Justina Says:

  Smagu girdeti, kad jau ir svarstykles nupirktos, po truputi viskas stosis i savo vezes :) . Sveikinimai laimejus pirmaja vieta!

 5. Linas Says:

  O kada cia ta su raudona maike per telika pamatyt galima? :)

 6. Administrator Says:

  Ta su raudona maike galima pamatyti per “kas kur kada" laidą.

  O mumi užėmė antrą vietą finale, Palangoje:

 7. dfds Says:

  >Gaila, kad kaitinimo dažnis tik 10kHz, kažkaip sunkiai jis pradeda šildyti. Armatūros gabalą mano savadarbė krosnelė greičiau pakaitina iki raudonumo.

  O nebus taip kad 10 khz iš tikrūju yra patas tas ? Esant dideniam dažniui gi kaista paviršius ( ar plonesnis paviršius) , skin efektas ar koks ten biesas. Reiškia mažesnins kaitinamas tūris reiškia mažiau reik energijos, laiko tam tūriui užkaitin tiki raudonumo … :/ ?

 8. Deivis Says:

  Teko prieš mėnesiuką kitą matyti p. Vabolį RCL'e, pirko kokį tai apšvietimo stikliuką numeriui mašinos su draugu, ar panašiai. Viskas gerai, bet į parduotuvę su naminėm šlepetėm nemačiau kad kas nors vaikščiotų :D

 9. Administrator Says:

  nu tai skubiai reikėjo :) O ir šiaip, aš dažnai nekreipiu dėmesio į aprangą… arba pastebiu per vėlai.

Leave a Reply

Bot-Check (Jei ne skaičiai spauskit refresh. Tik oranžinius naudoti.)

Unhappy Tikbalang