Betkas su delnu ir BT

Nėra labai laiko ką nors normaliai parašyti, tai keletas randominių fotkių:
KM
O jetau, tai “keemkės"! Rusiškas ir tarybinis paladis su platina.

koaksas
Tai kažkoks koaksalinis šakotuvas. Tikriausiai galingas.

BT
(HQ-BLE-1, HMI board)
Tai husqvarnos žoliapjovės ekrano plokštė su BT. Į BT čipą (CC2640R2) supumpavau kinišką firmwarą nuo HM-18/19 modulio. Tačiau pas kinišką modulį viena TX/RX koja ne per tą piną eina, tai teko pritaikyti laidelį ir rezistorių. Arba reikia “pačinti" firmwaro binarą.
Kas per debilizmas tas BT LE, keletas programų mobiliems telefonams yra, bet nėra jokio veikiančio softo windows kompiuteriui.

4 Responses to “Betkas su delnu ir BT”

 1. kionig Says:

  Oho iš kur dar tiek KM'kių prirenka.. :O Kokia išeiga iš 1kg KM?

  O Kokios čia žoliapjovės upgreidas? Robotuko? Ką duoda toks kiniško softo įpūtimas?

  Turbūt tikslinė auditorija yra namų vartotojai naudojantys dažniausiai savo išmanųjį, o ne PC, valdydami vienokį ar kitokį “smart" įrenginį, iš jų ir žoliapjovę.

 2. Administrator Says:

  Iš kur žmonės traukia KM neturiu supratimo. Paprasčiausiai pas mus paskutinė stotelė, kondikai iš visokių perekūpų.
  O dėl PCB, tai buvo daug tokių (čia brokas) ir keletą susirinkau- STM3F103 su meginiu flašų, LCD ekranas, BT LE modulis. Kiniškas softas bent jau leidžia naudotis BT, nes originalus softas neaišku kaip arba visiškai nėra jo.

 3. kionig Says:

  Radau pas rusus kad 1000 vnt./ KM-4,5 - 37 g Pd; o atitinkamai 1000 vnt. KM-5 tik 10 g. Pd. Daugiausia šiuose KM konderiuose buvo naudojamas sidabras. 1000 vnt./~5g. Pd kaina biržoje šią dieną 65$/1g (aišku perekupai tiek neduoda) Hmm jeigu surenku 1000 vnt. kaip nors, o tada su šia teorine kaina 2405$ vien tik už Pd.

  Būčiau žinojęs nuo mažens gal ir būčiau rinkęs tokiai investicijai per gyvenimą :)

 4. Administrator Says:

  km kainos svyruoja nuo biržos ir nuo pačių kondensatorių. Ypač kai kondensatoriai padirbti :) Todėl pas mus, tokius kiekius (čia 10kg+) ištiriam. T.y. kondikai iškepami specialioje krosnyje (kur papildomai sudeginami dūmai) ir gaunama gryna keramika ir kojelės. Kojelės atskirai, kondensatorių “kūnelis" atskirai- sumalam ir darom ICP tyrimą. Kojelės galima sulydyti, bet ten paprastai nieko gero nėra. O pirkti pagal “markę", “spalvą" tai jau ne mūsų rizika.
  Beja, rudi irgi brangoki.

Leave a Reply

Bot-Check (Jei ne skaičiai spauskit refresh. Tik oranžinius naudoti.)

Unhappy Tikbalang