Inductotherm WTF?

Kas nežino, Inductotherm tai “mercedesas" tarp metalo lydymo krosnių… Bet visdėlto:
GUI
Lydant metalą reikia keisti galią. Negana to, kad “UP" ir “DOWN" mygtukai flegmatiškai reaguoja, tai atspėkit kur galios procentai? Galios kW tai matosi, bet jie biški kinta nuo situacijos. O kiek nustatyta?

GUI
Va čia… 29% :)

Be ja matot raudoną pranešimą “UNIT HIGH TEMP"? Tai čia aš sugebėjau užkaitinti sistemą iki erroro kuris neatsistato! Net atšaldžius, klaida išliko. Net biški supanikavau, nes krosnelė kaip nauja Tesla kainuoja.
Pasirodo softas nekontroliuoja ventiliatorių veikimo ir taip pat nekontroliuoja temperatūros kaip kitose krosnelėse. Tik suveikus termoapsaugai, suveikia termojungiklis ir nutraukia grandinę. Poto reikia ieškoti žarnose kuris iškalė ir mechaniškai atstatyti. Šakės. Kita krosnelė, kokių 30 metų senumo buvo gudresnė.

3 Responses to “Inductotherm WTF?”

  1. Kazys Says:

    Pažiūrėjus į vartotojo interfeisą, kyla noras perfrazuoti marksizmo klasikus: “Debilizmo šmėkla klajoja po Europą (ir ne tik…)"

  2. delta Says:

    Taigi cia Delta electronic HMI , standartine automatikos panele, kurioje softas proporcingai flegmina nuo inputo lauku kiekio. Gerai kad dar ne dinaminiai piesinukai :) piguva zodziu. Keista, kad merso lygio irangoje ideta…

  3. Vytautas Says:

    pritariu - “mercedes" lygis ir delta panelė nesuderinami :D

Leave a Reply

Bot-Check (Jei ne skaičiai spauskit refresh. Tik oranžinius naudoti.)

Unhappy Tikbalang