Kišimas į dėžutę

Berašant straipsnelį apie lempinio stiprintuvo testavimą iškilo viena problema. Mano sweep generatorius veikė kartu su senu analoginiu oscilografu. Tačiau tas oscilografas pats susvilo ir aš jį palaidojau. Dabar reikia generatorių perdaryti. Pakeliui nusprendžiau perkelti į kitą korpusą. Dabar vykdau patį nemaloniausią darbą- šaltkalvystė ir kišimas į dėžutę.

Sweep gen 2
Panaudojau dėžutę nuo kažkokio multikompiuterių sujungėjo prie vieno monitoriaus. Dėžutės privalumai- masyvus geležinis korpusas, kiek aukštesnis. Labai daug skylučių- neaišku ar tai privalumas ar bėda.
Dabar konstruoju mygtukų bloką kuris montuosi į tas 5 kvadratines skylutes.

Sweep gen 2
O čia vaizdelis iš viršaus. Matosi transformatorinis maitblokis, dvipoliaris stabilizatorius. Aišku ir sena generatoriaus plokštė. BNC jungtys panaudotos nuo senos tinklinės įrangos. Jos gerai tvirtinasi, izoliuotos nuo korpuso. Tuo labiau, kad turėjau donorinį koaksalinio tinklo hubą!

5 Responses to “Kišimas į dėžutę”

 1. Ba1tuks Says:

  Galėtų būti didesnė/geresnės kokybės ta paskutinė fotkė :-) Norisi pastudijuoti tą laidų raizgalynę :-D

 2. Liutas (Levas zino) Says:

  Genius at work :)

 3. thenamewhoyoudontwannaknow Says:

  Sekmes tau toliau ji pabaigt :D

 4. Vanduo Says:

  Realiai cia bus siek tiek, “off topic" bet uz kelis litus nusipirkau TRANSDUCER AMPLIFIER pirkau ta daikciuka tik del korpuso nusipirkes paknisau ebay, pamaciau kad tas aparatas 60$ vertas “naudotas" gal turit kokiu nors minciu praktiskam jo panauojimui? http://www.globalspec.com/datasheets/25/RDPElectrosense/474F2C1F-306C-4B6F-8FF6-BFFF9B5C3301 S7AC
  Kiek teko skaityt cia DCU bet tai man nieko anaiptol nesako

 5. Vanduo Says:

  P.S *SCU - signal-conditioning unit

Leave a Reply

Bot-Check (Jei ne skaičiai spauskit refresh. Tik oranžinius naudoti.)

Unhappy Tikbalang