Gauti siuntinukai
Penktadienį, į dienos galą, paštininkai sumastė atnešti pranešimus apie atėjusius siuntinukus. Šiandien nuslinkau į paštą ir atsiėmiau trys paketus.
Pirmas paketas- Wacom tablet. Mažiukas įvedimo įrenginys. Iš tikrujų, man reikėjo tik pačio rašiklio, bet jis kainuoja apie $50. Todėl iš anglijos, per eBay aukcioną nusipirkau pilną komplektą. Šis pirkinys labai pasisekė, nes už tablet sumokėjau £1, o atsiuntimas kainavo £5. Viso 6 svarai, t.y 27Litai. Tablet puikiausiai veikia su Windows XP.
Modelis: CT-0405-R
Antras pirkinys kiek brangesnis, jis viso kainavo keliolika svarų. Tai 1000 pėdų (~300 metrų) taip vadinamos Kynar vielutės. Tai plona vielutė su patogia izoliacija skirta sujunginėti smulkius objektus, daryti perėjimus PCB plokštėse ir t.t.
Ir trečiasis paketas- ilgai keliavęs per visus Lietuvos pašto užkobarius ir muitines (60Lt muitas) Altera NiosII (Cyclone) dev boardas.
March 8th, 2008 at 6:59 pm
Biški meno naudojant naują Wacom'ą:
March 8th, 2008 at 9:40 pm
Ha
nais menas